کد خبر: 621834
تاریخ انتشار :

دستگیری یکی از سرپل‌های اصلی گروهک سلطنت‌طلب در مازندران

فارس/ سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه کربلا در مازندران یکی از سرپل های اصلی گروهک سلطنت طلب مستقر در خارج از کشور را دستگیر کردند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

در این چند ماه اخیر منتهی به انتخابات ۲۸ خردادماه رسانه‌های بیگانه و شبکه معاند برای کاهش حضور حداکثری مردم در انتخابات با فضاسازی‌ها و تبلیغات ضدانتخاباتی، با ایجاد شایعه سازی، دروغ پراکنی،شبهه افکنی و همچنین متلهب کردن جامعه سعی در تغییر نظام محاسباتی مردم دارند.

استان مازندران که یکی از استان‌های تاثیرگذار در انتخابات است، و در هر دوره مردم مازندران در انتخابات بیشترین سهم حضور را از آن خود کرده‌اند، از فضاسازی‌های رسانه‌های معاند در امان نبوده و نیست.

برپایه این گزارش،سربازان گمنام امام زمان( عج) سازمان اطلاعات سپاه کربلا طی یک عملیات غافلگیرانه یکی از سرپل‌های اصلی مرتبط ب گروهک سلطنت‌طلب را مستقر در خارج از کشور را دستگیر کردند.

 این اقدام که پس از یک دوره اشراف اطلاعاتی و تخصصی صورت گرفته است، مشخص شد این فرد و مرتبطین وی با گذراندن آموزش‌های لازم و عضوگیری در فضای مجازی و حقیقی در تلاش بودند ضمن تشکیل و حمایت از کمپین‌هایی برای کاهش حضور حداکثری مردم در انتخابات به ایجاد نارضایتی‌ها دامن زده و با التهاب آفرینی برای امنیتی و سیاسی کردن جامعه  دست به فتنه انگیزی بزنند.

سربازان گمنام امام زمان(عج ) با هوشیاری و تلاش و مجاهدت‌های شبانه‌روزی، توطئه این فتنه‌گران در نطفه خفه کرده و با دستگیری سرپل‌های اصلی گروهک سطلنت بار دیگر دشمنان را در برهم زدن امنیت کشور،  ناکام گذاشتند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما