کد خبر: 624854
تاریخ انتشار :

هشدار یک اصولگرا درباره پُست گرفتن اصلاح طلبان در دولت رئیسی

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

محمد مهاجری در صفحه شخصی خود نوشت:

از: مااصولگراها

به: شما اصلاح‌طلب‌ها

با سلام. اخیرا بعضی رسانه هایتان از آرزویی می نویسند که عجیب و حتی خطرناک است. بر اساس این آرزو، اصلاح طلبان بدنبال آنند که در دولت سیزدهم کرسی داشته باشند.

شمایان را از چنین فرضی حتی اگر رویا باشد برحذر می دارم. زیرا:

1- در انتخابات اخیر پایگاه اجتماعی تان اصلا پای کار نیامد و سهم قابل اعتنایی در میزان حضور پای صندوق رای ندارید که بخواهید با تعدادش بر سر این و آن پست چانه بزنید. البته سعی آقایانی که برای حضور مردم در انتخابات تلاش کردند و با تحریم آن همراه نشدند، مشکور است هر چند که مااصولگراها طبق قاعده همیشگی بلد نبودیم تشکر کنیم.

2-بازار مطالبات از جناب آقای رئیسی بسیار زیاد است و تعداد قابل توجهی زنبیل در صف قرار گرفته. یقین داشته باشید به خیلی از زنبیل داران خودی هم نوبت نمی رسد، چه برسد به شماها.

3- فرضا یک یا دو پست در دولت به شما بدهند و دست بر قضا - خدای ناکرده - دولت در همان دو نقطه دچار ضعف و مشکل شود. آن وقت می دانید باید هزینه کل ناکارآمدی احتمالی دولت سیزدهم را شما بپردازید؟ یادتان رفته مشایی و جریان انحرافی را؟ برگردید آرشیو روزنامه ها ی آن وقت ها را بخوانید. خواهید متوجه شد که همه ناکارآمدی های دولت وقت را خراب کردیم سر اصلاح‌طلب شدن مشایی و اذنابش!

خلاصه اینکه سری را که درد نمی کند دستمال نبندید. بنشینید کنار و تماشا کنید، گاف دادن‌های بی حد و اندازه مااصولگراها را.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما