کد خبر: 638471
تاریخ انتشار :

گسترش نیوز در گفتگو با مدیرعامل سپنتاس کیش گزارش می‌دهد:

برپایی مهمترین نمایشگاه پزشکی ایران در ۷۰۰ روز اخیر

هاسپیتکس قرار است امسال برای ششمین سال از ۳۲ تا ۲۶ آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی جمهوری اسلامی میزبان مخاطبان باشد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :
نمایشگاه بین المللی تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی تهران با عنوان تجاری Hospitex و به همت شرکت سپنتاس کیش تاکنون برای ۵ دوره متوالی با موفقیت برگزار شده است. این رویداد تخصصی قرار است امسال برای ششمین سال از ۳۲ تا ۲۶ آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی جمهوری اسلامی میزبان مخاطبان باشد.

محمود صدیقی مدیر برگزاری این رویداد در گفتگو با گسترش نیوز اظهار داشت: هاسپیتکس ۲۰۲۱ به عنوان یکی از برندهای برتر خاورمیانه قرار است در فضایی به مساحت بیش از ۱۰ هزار مترمربع میزبانی از ۱۱۰ شرکت داخلی و نمایندگی خارجی از کشورهای فرانسه، ایتالیا و ترکیه را برعهده داشته باشد.
محمود-صدیقی

پیشکسوت رویدادهای داخلی و خارجی تصریح کرد: نمایشگاه تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی بخش های مختلفی چون واحدهای مهندسی بیمارستانی، فناوری‌های جدید بیمارستانی و صنایع مرتبط مانند تجهیزات ساختمانی و امکانات اورژانس، پشتیبانی و عملکرد بیمارستان ها را پوشش می‌دهد. این رویداد همچنین به سیستم های هوشمند و فناوری اطلاعات بیمارستانی و غیره مرتبط است.

مدیرعامل شرکت سپنتاس کیش افزود: با توجه به پیشرفت های چشمگیر اخیر صنعت پزشکی ایران، شرکت‌های مهم خارجی نیز می توانند دستاوردهای نوین خود را در معرض نمایش متخصصین حرفه ای قرار دهند.

وی تاکید کرد: گروه کالایی این رویداد در چند بخش اصلی و شامل طیف گسترده ای از صنایع بیمارستانی شامل سرمایه گذاری، طرح و برنامه ریزی، برنامه ریزی محیط داخلی بیمارستان، مواد، مصالح و تجهیزات ساختمان، نظام حمایتی پزشکی و واحد مهندسی ویژه، فضای سبز و حفاظت محیطی بیمارستان، بازسازی ذخیره انرژی بیمارستان، امکانات اورژانس ایمنی بیمارستان و محصولات و فناوری‌های جدید خواهد بود.

صدیقی در پایان گفت: سیستم پشتیبانی و عملکرد بیمارستان، ساختمان‌های هوشمند بیمارستانی و آی تی پزشکی، تجهیزات برند ملی پزشکی، راه حل‌های جدید در حوزه بیمارستان دیجیتال و سلامت سیار و آزمودگی بیمارستان‌های آینده نیز از بخش‌‌های مهم در این حوزه خواهد بود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما