کد خبر: 629088
تاریخ انتشار :

واکنش رئیس بیمارستان طالقانی ارومیه به فوت ۲۳کرونایی در این بیمارستان

فارس: رئیس بیمارستان طالقانی ارومیه خبر منتشر شده در فضای مجازی و فوت ۲۳ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه این بیمارستان را تکذیب کرد و گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته فقط سه بیمار کرونایی که به دستگاه ونتیلانتور متصل بودند در این بیمارستان جان خود را از دست دادند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

ناصر قره‌باغی با اشاره به شمار فزاینده بیماران مبتلا به کرونا در استان اظهار داشت: طی روز‌های اخیر با توجه به افزایش شمار مبتلایان به کرونا در آذربایجان‌غربی شاهد افزایش تعداد مراجعات بیماران به بیمارستان طالقانی ارومیه بوده و افراد مراجعه کننده در حالت وخیم بیماری قرار دارند.

وی ادامه داد: بیشترین تخت‌های بخش مراقبت‌های ویژه به دلیل وخیم بودن حال بیماران پر شده است.

قره‌باغی با اشاره به شایعه فوت ۲۳ بیماران کرونایی که در بخش مراقبت‌های ویژه، ضمن تکذیب این خبر اذعان داشت: تعداد فوتی‌های بیمارستان طالقانی طی ۲۴ ساعت گذشته سه نفر بود که این افراد به علت بیماری ناشی از کرونا و زیر دستگاه ونتیلانتور فوت شده است.

وی با اشاره به اینکه بیماری کرونا همه را درگیر می‌کند، خاطر نشان کرد: یکی از بیماران فوت شده در بیمارستان طالقانی ارومیه ۲۵ ساله بوده و این بیماری تمام رده‌های سنی را درگیر می‌کند و لازم است مردم هرچه بیشتر پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.


 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما