کد خبر: 665709
تاریخ انتشار :

چالش‌های خطرناک ارتش صهیونیستی

رسانه‌های اسرائیلی نسبت به دودستگی داخلی در جامعه رژیم صهیونیستی هشدار داده و اعلام کردند که ارتش در سایه این دودستگی با چالش‌های خطرناکی روبه‌رو است.

چالش‌های خطرناک ارتش صهیونیستی
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه‌نیوز، به نقل از شبکه خبری المیادین، رسانه‌های اسرائیلی اعلام کردند، هشدارهایی درباره دودستگی داخلی در جامعه اسرائیل وجود دارد و سیاستمداران تلاش می‌کنند تا ارتش اسرائیل را وارد این دودستگی کرده و آن را به کیسه بوکس تبدیل کنند.

امیر بوخبوط، نویسنده و تحلیلگر امور نظامی در سایت واللا گفت: ما نمی‌توانیم نگرانی‌های روزافزون از دودستگی در جامعه اسرائیل و تلاش سیاستمداران برای تبدیل ارتش به کیسه بوکس را نادیده بگیریم. ما از سیاستمداران می‌خواهیم ارتش اسرائیل را از هرگونه جنجالی در این باره دور نگه دارند.

رهبران رژیم صهیونیستی اخیراً درباره دودستگی در این رژیم که نتایج انتخابات اخیر کنست (پارلمانی) آن را آشکار کرد، صحبت کردند.

آویگدور کهلانی، وزیر امنیت داخلی سابق رژیم صهیونیستی گفت: ما نگران سرنوشت اسرائیل هستیم. مشکلات داخلی اسرائیل را نابود خواهد کرد.

آویو کوخاوی، رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی نیز گفت: در این روزها ما شاهد دودستگی و اختلافات هستیم و مدتی طولانی است که این اختلافات همچنان وجود دارند.

در این راستا یائیر لاپید، نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: چالش‌های داخلی خطرناکی وجود دارد که ارتش در سال‌های آتی با آن روبرو خواهد شد. چالش اول افزایش مخالفت مردم با عضویت در ارتش و چالش دوم درخواست‌ها برای استخدام نیرو در ارتش بدون قوانین است. این درخواست‌ها جامعه و ارتش اسرائیل را تضعیف می‌کند.

همچنین نتایج نظرسنجی ائتلاف گروه‌های جوانان در رژیم صهیونیستی اخیراً اعلام کرد که یک سوم جوانان اسرائیلی نمی‌خواهند عضو ارتش شوند.

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که این داده‌ها خطرناک هستند.

پیشتر رسانه‌های اسرائیلی اعلام کردند که یک سوم جوانان رژیم صهیونیستی معتقدند که اسرائیل ۲۵ سال دیگر وجود نخواهد داشت.

طبق نظرسنجی‌های مراکز رژیم صهیونیستی، تعداد زیادی از اسرائیلی‌ها نسبت به آینده خوشبین نیستند و چالش‌های این رژیم به ویژه شکاف اجتماعی و اختلافات، آن‌ها را بسیار نگران کرده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها