کد خبر: 671042
تاریخ انتشار :

آقاتهرانی: فضای مجازی را به طاغوت سپردیم

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اگرچه بیش از ۴۰ سال است حکومت از طاغوت گرفته شده ولی فضای مجازی که به زندگی اول بسیاری از افراد تبدیل شده بود را به طاغوت سپردیم.

آقاتهرانی: فضای مجازی را به طاغوت سپردیم
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

حجت الاسلام والمسلمین مرتضی آقاتهرانی، رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس یازدهم شب گذشته جمعه ۱۴ بهمن‌ماه در سومین شب جشن انقلاب که به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و به همت مجمع هم‌افزایی جوانان انقلابی در مسجد امام حسین(ع) خیابان توحید برگزار شد، اظهار کرد: در چهل و چهارمین سالگرد اتفاقی هستیم که توانستیم طی آن حکومت را از طاغوت بگیریم.

به گزارش ایسنا، بخش هایی از اظهارات آقاتهرانی را در ادامه می‌خوانید:

اگرچه بیش از ۴۰ سال است حکومت از طاغوت گرفته شده ولی فضای مجازی که به زندگی اول بسیاری از افراد تبدیل شده بود را به طاغوت سپردیم.

 ۳۲ دستگاه در دولت با موضوع عفاف و حجاب مرتبط هستند که گزارش عملکرد آن‌ها توسط مجلس شورای اسلامی خواسته شده است.

عفاف و حجاب یکی از سفارشات دینی ما است، قوانین در حوزه عفاف و حجاب بدون مشکل و محکم هستند ولی امروز نیازمند افزایش توجه مردم به امر به معروف و نهی از منکر هستیم.

موضوع عفاف و حجاب نیازمند یک فعالیت فراتر از دولت و مجلسی است و برای بهبود شرایط باید تمام مردم پای کار بیایند.

یکی از اشتباهاتی که در حوزه آموزش و پرورش در سال‌های اخیر مرتکب آن شده‌ایم، رها کردن دانش آموزان در فضای مجازی در مدت زمان شیوع ویروس کرونا بوده است.

باید تمام مسئولین کشور را با یک معیار مشخص بسنجیم، اگر تمام مسئولین را بر اساس مقام معظم رهبری بسنجیم، شاهد رفع بسیاری از مشکلات خواهیم بود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها