کد خبر: 672677
تاریخ انتشار :

بروجردی:

اصل سفر امیرعبداللهیان به ژنو، ضروری و مهم بود

رییس پیشین کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: با توجه به حجم تبلیغاتی که علیه ما صورت می‌گیرد اصل سفر وزیر امور خارجه به ژنو ضروری و لازم بود تا هرگونه روشنگری و رفع سوء تفاهم در این راستا انجام شود.

اصل سفر امیرعبداللهیان به ژنو، ضروری و مهم بود
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با ایسنا در ارزیابی خود از سفر وزیر امور  خارجه کشورمان به ژنو و شرکت در نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل گفت: اصل سفر و گفت و گو ضروری بود که انجام شد، اصولا حضور ما در عرصه های بین‌المللی در سطح وزیر خارجه ضروری و مهم است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به این که وضعیت حقوق بشر در کشورهای غربی تاسف بار است اما تریبون تبلیغاتی در اختیار آنهاست، گزارش سازمان ملل درباره وضعیت زندان های انگلیس و آمریکا را ببینید تا چه اندازه برخورد آن ها تاسف بار است.

این نماینده سابق مجلس همچنین بیان کرد: علیرغم ظلمی که رژیم صهیونیستی به ملت مظلوم فلسطین می‌کند اما همین کشورهای دارای قدرت از این رژیم حمایت می کنند و یا در مسائل مربوط به یمن و...، لازم است که از این تریبون ها استفاده کرده  تا هم از مظلومیت مردم خودمان دفاع کنیم و هم حرف حق را بیان کنیم.

بروجردی خاطرنشان کرد: با توجه به حجم تبلیغاتی که علیه ما انجام می شود ضروری است تا هر گونه روشنگری و رفع سوء تفاهم انجام شود که قطعا می تواند در تعاملات در سطح بین المللی مفید باشد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها