کد خبر: 679627
تاریخ انتشار :

جواب آلاردایس به روی کین: تو از من بدتری!

سم آلاردایس جواب روی کین را داد. کاپیتان سابق منچستریونایتد و مفسر فعلی شبکه اسکای اسپورتس گفته بود آلاردایس آنقدر مغرور است که در چمپیونشیپ (دسته دوم) مربیگری نمی‌کند.

جواب آلاردایس به روی کین: تو از من بدتری!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، لیدز بعد از باخت 4 بر یک مقابل تاتنهام در هفته آخر لیگ برتر، به دسته پایین‌تر سقوط کرد و فصل بعد باید در چمپیونشیپ بازی کند. آلاردایس که در چهار مسابقه آخر هدایت لیدز را برعهده داشت، فقط تا پایان فصل قرارداد داشت و حالا معلوم نیست او فصل بعد هم در این تیم می‌ماند یا نه.

گفته می‌شود این مربی 68 ساله امروز با لیدز در این باره مذاکره خواهد کرد؛ اگرچه احتمال اینکه در این باشگاه بماند کم است. روی کین گفته بود غرور آلاردایس بیشتر از این است که بخواهد در چمپیونشیپ مربیگری کند.

آلاردایس هم در گفت‌وگو با یک پادکست جواب کین را داد و به مجری گفت: «یعنی منظورت این است که غرور من بیشتر از روی است؟ غرور هیچکس بیشتر از روی نیست. عجیب است که او چنین حرفی می‌زند.»

مربی کهنه‌کار انگلیسی ادامه داد: «او غرور را با تجربه و اعتماد به نفس و توانایی انجام کار اشتباه گرفته. من در این‌ها خیلی بهتر از روی بوده‌ام، نبوده‌ام؟» آلاردایس به دوران مربیگری‌اش در چمپیونشیپ هم اشاره کرد: «من در چمپیونشیپ در بولتون مربیگری کردم که سال 2001 به پلی‌آف رسیدیم و به لیگ برتر صعود کردیم. همین کاری را که در لیدز کردم، در وستهم هم انجام دادم. ما سقوط کردیم و بعد از طریق پلی‌آف به لیگ برتر برگشتیم.»

کین گفته بود: «نمی‌توانم تصور کنم "بیگ سم" (سم بزرگ) بخواهد به چمپیونشیپ برگردد. نه با این غروری که او دارد.»

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار خبر ورزشی سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما