کد خبر: 698631
تاریخ انتشار :

ده‌ها شهید و زخمی در ادامه حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه

در هشتاد و چهارمین روز تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه ده‌ها فلسطینی شهید و زخمی شدند.

ده‌ها شهید و زخمی در ادامه حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه‌نیوز، به نقل از شبکه خبری المیادین، در هشتاد و چهارمین روز تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه جنگنده‌های این رژیم و توپخانه و قایق‌های جنگی آن تعدادی از منازل شهروندان فلسطینی و مساجد را در مرکز و جنوب نوار غزه هدف قرار دادند.

به گفته منابع، تعداد شهدای خانواده العموری در منطقه الفخاری در شرق خان یونس در حملات جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به ۱۱ شهید و ده‌ها زخمی رسید.

جنگنده‌ها و توپخانه رژیم صهیونیستی مناطق گسترده‌ای از استان خان یونس را نیز هدف قرار دادند.

در شهر رفح در جنوب نوار غزه نیز ده‌ها شهروند به دنبال حمله رژیم صهیونیستی به منزل خانواده دیاب در اردوگاه الشابوره به شهادت رسیدند. در این حمله همچنین ده‌ها تن زخمی شدند.

پیش از آن نیز رژیم صهیونیستی یکی از منازل شهروندان در این شهر را هدف قرار داده بود که به شهادت ۲۰ فلسطینی منجر شد.

در مرکز نوار غزه نیز جنگنده‌های رژیم صهیونیستی حملاتی را به اردوگاه المغازی انجام دادند. در حمله به دو منزل در این اردوگاه و بمباران مسجد الزعفران ۱۴ نفر شهید شدند.

بالگردهای رژیم صهیونیستی نیز مناطق مرکزی غزه را هدف قرار دادند.

به گفته منابع پزشکی به دنبال حمله رژیم صهیونیستی به اردوگاه البریج در مرکز نوار غزه یک تن شهید و چند تن زخمی شدند.

 یک پهپاد نیز منزلی را در اطراف مسجد الشهدا در اردوگاه النصیرات هدف قرار داد. قایق‌های جنگی رژیم صهیونیستی نیز ساحل این اردوگاه در مرکز نوار غزه را هدف قرار دادند.

از آغاز تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه در هفتم اکتبر تاکنون بیش از ۲۱ هزار نفر شهید و بیش از ۵۵ هزار نفر زخمی شده‌اند که بیشتر آنها زن و کودک هستند.

وزارت بهداشت غزه پنجشنبه نسبت به تکرار سناریوی بیمارستان الشفا در جنوب نوار غزه هشدار داد چرا که رژیم صهیونیستی حملات گسترده‌ای را به بیمارستان‌ها و کادر پزشکی و آوارگان در جنوب غزه انجام داده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها