کد خبر: 652654
تاریخ انتشار :

پایان جنجال وریا غفوری

شایعه ممنوع التصویرشدن وریا غفوری در فضای مجازی منتشر شده است.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به روال دوشنبه شب‌ها برنامه فوتبال برتر که جایگزین برنامه محبوب نود شده است، با موضوع بررسی مسائل روز فوتبال ایران به روی آنتن رفت. برنامه‌ای که با اجرای محمدحسین میثاقی در این سالها با واکنش‌ها و حواشی مختلفی مواجه بوده است.

برنامه این هفته فوتبال برتر که طبعا پس از قطعی شدن قهرمانی استقلال در لیگ با محوریت این تیم پخش می‌شد، یک اتفاق عجیب دربر داشت. آن‌هم این که در تصویری که از تیم قهرمان پشت سر مجری و مهمانان قرار داده شده بود خبری از کاپیتان آبی‌ها وریا غفوری نبود. بسیاری با فضاسازی رسانه‌ای سعی در الغای این موضوع داشتند که این حذف به نوعی ممنوع التصویر شدن وریا غفوری است؛ تا کنون خبری در رد یا تایید این شایعه منتشر نشده است و به نظر می‌رسد این موضوع صرفاً یک شیطنت باشد.

وریا غفوری مدافع محبوب و مردمی تیم استقلال است که در این تیم بازی قابل قبولی از خودش به نمایش گذاشته است. اخیرا به دلیل اظهار نظرهایی که داشته است بسیار جنجالی شده است و طرفدارانش هم بیشتر زا قبل شده اند. در این بخش بیوگرافی وریا غفوری و همسرش مونا اردلان و اطلاعاتی در مورد زندگی شخصی و فوتبالی او را می خوانید. در ادامه عکس های وریا غفوری و همسرش و تصاویر خانوادگی او را هم آماده کرده ایم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها